KAREEBERG MUNICIPALITY


1

ACVV Marcia Louw

Carnarvon

2

ACVV RooiMiere

Carnarvon

3

Karavaantjie

Carnarvon

4

OompieKedoompie

Van Wyksvlei

5

Babbel&Krabbel

Vosburg


UBUNTU MUNICIPALITY


1

KabouterlandSpeelgroep

Victoria West

2

Lukhanyo

Victoria West

3

ACVV WiekieWessies

De Aar

4

Immanuel

Hutchinson

5

Olifantjie

Loxton

6

Zamukukhanya

Richmond


SIYATHEMBA MUNICIPALITY

1

BesigeBytjies

Prieska

2

Mzamomhle

Prieska

3

Guardian Angels

Prieska

4

Laaities en Ladies Bewaarskool  (Private)

Prieska

5

WielieWalie

Marydale

6

Kabouterland

Niekerkshoop


EMTHANJENI MUNICIPALITY

1

Mina Moe

Britstown

2

Masifundisane

De Aar

3

Sonstraaltjie

De Aar

4

St. John’s

De Aar

5

IkhayaLabantwana

De Aar

6

Kareeville

De Aar

7

HompieKedompie ( Private)

De Aar

8

Lollapot        Private)

De Aar

9

Mthuthuzeli

De Aar

10

Woelwatertjies  Private)

De Aar

11

Silverleaf Disabled    Unregistered)

De Aar

12

Leeukoppiespeelgroep

De Aar

13

Sunshine DCC

De Aar

14

Malay Camp Children’s Ministries (Private)

De Aar

15

Bakvissie&Botterbulletjies  (Unregistered)

De Aar

16

Heal the World

De Aar

17

Luvuyo

Hanover

18

Humpty Dumpty

Hanover


RENOSTERBERG MUNICIPALITY

1

Phillipvale

Phillipstown

2

ImizamoYethu

Phillipstown

3

Masibulele

Petrusville

4

Renosterberg  ( Private)

Petrusville

5

Wieliewalie

Van der Kloof


THEMBELIHLE MUNICIPALITY

1

Viooltjie

Hopetown

2

Kleuterland  (Private)

Hopetown

3

Little Flower  ( Private)

Hopetown

4

Badisa Hopetown

Strydenburg


UMSOBOMVU MUNICIPALITY


1

Chumani

Noupoort

2

Vrolikevinkies

Noupoort

3

Zingisane

Noupoort

4

BabbelBekkies  ( Private)

Noupoort

5

Sikhuliseni

Colesburg

6

Elsje

Colesburg

7

Fundisana  (Private)

Colesburg

8

Enkosi

Colesburg

9

Umsobomvu

Colesburg

10

Sunrise

Colesburg

11

Kabouterland  ( Private)

Colesburg

12

Badisa ( Play Group)

Colesburg

13

Ikwezi

Norvalspont


SIYACUMA MUNICIPALITY


1

Ikageng Douglas (

Douglas

2

Prosies Angels

Douglas

3

Salt Lake

Salt lake

4

Tshepiso

Douglas

5

Arthrudes

Douglas

6

Ikamva La Bantwana

Douglas

7

Ikageng

Smithsdrift

8

London Combined

Griekwastad